آیا می دانید مدت زمان بازی فوتسال به طور کلی چقدر است؟ به طور کلی این بازی پر تحرک و مفرح دارای دو وقت بیست دقیقه ای برای کل بازی است. همچنین زمان بین دو نیمه استراحت باید پانزده دقیقه هم در سالن های فوتسال و هم در بازی های بین المللی باشد. براي ضربه پنالتي فوتسال و ضربات آزاد بدون ديوار دفاعي در فوتسال به اندازه زدن ضربات مذكور در پايان وقت به زمان بازی اضافه مي شود.

در بازي های فوتسالی كه باید حتما در اخر نتيجه مشخص شود مانند بازی های بین المللی نه بازی در سالن های فوتسال در صورتي كه بعد از پايان وقت قانوني نتيجه بازي فوتسال مساوي باشد از دو وقت اضافه ۵ دقيقه اي استفاده مي شود. در طي دو وقت اضافه ۵ دقيقه ای هيچ گونه تايم اوتي به تيم های فوتسال داده نمي شود زیرا تایم های داده شده تنها برای مشخص شده برنده نهایی بازی می باشد نه وقت استراحت.

اجاره سالن فوتسال

بهترین سالن های فوتسال


امروزه یکی از بزرگ ترین و اساسی ترین مشکلات و دغدغه های ورزشکاران علاقه مند به فوتسال پیدا کردن سالن های فوتسال مناسب با امکانات زیاد می باشد. به عبارتی دیگر همواره یک ورزشکار به دنبال بهترین و مجهز ترین سالن های فوتسال در سطح شهر تهران است. به همین دلیل در ادامه به بررسی بهترین سالن های فوتسال در مناطق مختلف سطح تهران پرداخته ایم. سالن های فوتسال تهران عبارت هستند از :
• سالن شهدای طرشت
شماره : ۰۲۱۶۶۰۴۵۰۹۰
آدرس : خیابان آزادی، بلوار شهید اکبری، بعد از پارک طرشت
• مجموعه ورزشی نصر
شماره : ۰۲۱۷۷۵۳۳۲۲۸
آدرس : خیابان سپاه، نرسیده به میدان بهارستان، کوچه استقلال
• مجموعه ورزشی شهید چمران
شماره : ۰۲۱۶۶۸۱۷۵۵۵
آدرس : شاد آباد، خیابان ۱۷ شهریور، بعد از ۱۵ متری سوم، خیابان شهید کرمی
• مجموعه ورزشی زیتون سبز
شماره : ۰۲۱۲۲۰۷۱۲۱۰
آدرس : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای خیابان پارک، بعد از مسجد ابولفضل

منبع: آسان اسپرت

https://blog.asansports.com/2021/02/15/%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%b9%da%a9%d8%b3/